برنامه شام 7 روزه: شام سریع یک ظرف برای تابستان

این دستورالعمل ها برای  غذاهای رژیمی و سریع  باعث می شود شام را سریع و آسان،روی میز بگذارید و با این برنامه می توانید در زمان استراحت خود با این برنامه ی غذایی غذاهای لذیذی بخورید و لذت بیشتری از تابستان ببرید .

برای ساده کردن پخت و پز و پاکسازی سریع و بدون دردسر آشپزخانه. با گذشت زمان کمتر برای آشپزی و خوردن غذاهای این هفته، زمان بیشتری صرفه جویی خواهد شد و لذت بیشتری از شب های تابستان خواهید برد.

روز اول: سالاد یونانی با ادامام

سالادیونانی
سالاد یونانی

سالاد یونانی با ادامام: فقط یک کاسه برای پختن این شام با طراوت و ساده استفاده می شود. ادامام پروتئین را به یک سالاد یونانی کلاسیک با ریحان تازه و فتا اضافه می کند. برای تهیه این وعده غذایی الهام گرفته از مدیترانه با هوموس و نان تفت شده پیتا با روغن زیتون و پودر زیتون سرو کنید.

روز دوم: تخم مرغ در سس گوجه فرنگی با اسفناج و نخود

تخم مرغ در سس گوجه فرنگی با اسفناج و نخود فرنگی: تخم مرغ در یک سس گوجه فرنگی مخلوط شده با  نخود فرنگی و اسفناج ابریشمی برای یک شام دریک سوپ خوری .  و نعلبکی های باموت تازه یا نان پیتای گرم برای خوردن این غذای رژیمی و سریع با این سس خوشمزه.

روز 3: بسته های کباب مرغ و سیب زمینی شیرین با فلفل و پیاز

بسته های کباب مرغ و سیب زمینی شیرین با فلفل و پیاز: همه چیز که شما نیاز دارید یک فر داغ است و یک سینک پر از کف تا ظروف کثیف را تمیز کند. ادویه جات مکزیکی به این وعده غذای سالم یک مزه ی خوب می بخشد و به راحتی می تواند با نان گرم سرو شود.

روز 4: آسان برنج سرخ شده با گل کلم تازه

برنج سرخ شده با گل کلم تازه: این پیچ و تاب سرگرم کننده برنج سرخ شده با گل تازه ی کلم بروکلی پخته  شده است تا یک نسخه سالم تر وغیر بسته بندی از غذاهای سالم باشد.ای غذا در  25 دقیقه آماده شده و با استفاده از یک  skillet ساخته شده است، این دستور غذا به سرعت و به آسانی انجام می شود، و  مناسب برای روزهای شلوغ هفته است.

روز 5: ماکارونی لینگوینی لیمویی با سبزیجات بهار

ماکارونی لینگوینی
ماکارونی لینگویینی

Lemony Linguine با سبزیجات بهار:  این دستور غذای رژیمی و سریع ترکیبی است از: یک گلدن پاستا لینگویینی ، سبزیجات تازه با نعناع ،لیمو،  پنیر Parmesan تازه رنده شده و مقدار زیادی سیر برای داشتن یک شام با مزه ی فوق العاده . با استفاده از مقدار دقیق آب، شما باید پاستا را طبخ کنید، که مقداری از نشاسته ی ان از بین برود و مقداری از نشاسته ی پاستا به غذا اضافه شود.

روز 6: مرغ با تیکه های  درشت سرخ شده

مرغ با تیکه های درشت سرخ شده
مرغ با تیکه های درشت سرخ شده

مرغ آنابولیک Stir-Fry: در این دستور العمل مرغ های تکه تکه شده و سرخ شده بدون روغن همراه با سبزیجات و برنج قهوه ای ، تمام مواد تشکیل دهنده این ترکیب هستند و طبخ این مواد باهم  ایجاد یک شام خوشمزه است. برای صرفه جویی در زمان و استفاده نکردن از دیگ و قابلمه برای پختن غذا میتوانیم برنج قهوه ای را در مایکروویو بپزیم .

روز 7: غلظت  سطح پایین

غلظت سطح پایین
غلظت سطح پایین

Low-Country Boil: دستورالعمل این غذای رژیمی و سریع کلاسیک تابستانی به این شکل است که همه ی مواد غذایی را مانند :ذرت ،لوبیای سبز،میگو، ادویه ،سیر،سیب زمینی و…. را در یک قابلمه ریخته می جوشانیم وبعد روی روزنامه ای تمیز پهن می کنیم تا اب اضافه ی آن چکیده شود و غذا آماده ی سرو شود. این دستورالعمل غذایی بسیار مناسب برای پیک نیک و دورهمی های خانوادگی است .در ضمن در هنگام سرو غذا از کره ی ذوب شده برای ریختن روی سبزیجات استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *